Vychytaná Masáž

vychytana_masaz_eva

 

Sedem vychytávok!

 1. Vychytaná Masáž príde za Tebou!
 2. Ideálne riešenie pre hanblivých
 3. Masáž cez vrstvu oblečenia a bez použitia oleja
 4. Zmierňuje únavu a ukľudňuje
 5. Uvoľňuje napätie a znižuje tlak
 6. Okamžitý pozitívny účinok
 7. Pracuje s energetickým systémom človeka

Čo povedali o Vychytanej Masáži?

veronika_altoff

Veronika Altoff – šikovná výtvarníčka
Taký pocit by som chcela stále, znovuzrodená!

miska

Michaela Vrábová – spolumajiteľka The Bridge – English Language Centre
Rýchle, efektívne, praktické.. presne ako potrebujem. Po masáži som konečne mohla vystrieť chrbát bez toho, aby som ho cítila. Úplne zázračne sa mi uvoľnili stuhnuté svaly. Silno odporúčam!

ingo

Vladimír – konateľ/manažér Webkomplex s.r.o.
Pekný spôsob ako sa účinne uvoľniť aj v strede pracovne vypätého dňa a ďalej pokračovať v práci. Odporúčam všetkým, ktorých pracovným nástrojom je stolička a potrebujú odľahčiť túto záťaž. Ďakujem a odporúčam.

Denne sedím 8 a viac hodín za PC, Neprijemne bolesti v oblasti krížov a ramien sa začali ohlasovať. Masaz na stolicke mi pomohla uvolnit napatie v svaloch a dodala mi to cerstvu chi energiu..naozaj mi bolesti ustupili sucasnee s masazou som zacala znova cvicit..takze som spokojna.

Daniela – administratívna pracovníčka
Denne sedím 8 a viac hodín za PC. Neprijemné bolesti v oblasti krížov a ramien sa začali ohlasovať. Masáž na stoličke mi pomohla uvoľniť napätie v svaloch a dodala mi čerstvú energiu. Bolesti mi ustúpili a po tejto masáži som začala znova cvičiť. Som spokojná.

mirets

Miroslav Hanečka – slobodný umelec.
Moja prvá skúsenosť s masážou bola práve u Ľubomíra. Nemôžem teda porovnávať, ale určite vám ju môžem odporučiť, pretože prvé slová, ktoré mi napadli po masáži, boli: „Wau, to bolo super!“

Ešte vychytávky!

 • Prekvap priateľov na stretnutí príjemnou masážou!
 • Máte čajovňu, klub, kde sa stretávajú ľudia? Urobíme pre Vás Wellness večer priamo vo Vašom podniku!
 • Od členov a partnerov akceptujeme Bitcoin, Minútky ale aj platby cez ClearNet

Vychytaná Masáž pre detailistov

Ochutnaj lahôdku z dielne prestížnej masérskej školy
REMAS Piešťany a spoločnosti D-RELAX

Táto uvoľňujúco-energetická masáž sa vykonáva v sede na špeciálnej ergonomickej stoličke, klient zostáva kompletne oblečený (1 vrstva vrchného oblečenia). Nepoužívajú sa žiadne oleje alebo iné pomôcky, nie je potrebná žiadna príprava. Stačí priestor cca 1x2m na pokojnom mieste. Špeciálnymi hmatmi sa postupne uvoľňujú stresom najviac postihnuté partie – chrbát, šija, ramená, predlaktia, dlane a vlasatá pokožka hlavy. Masáž v sede využíva kombináciu techniky Shia-tsu a techniky akupresúry meridiánov, t.j. tlaku na presne určené body energetických kanálov tela. Cieľom masáže je posilniť “Tchi”, čiže tok životnej energie, čím dochádza k harmonizácii celého tela. Už 15 minútová masáž v sede znižuje úroveň fyzického aj mentálneho stresu a následne zásadne zvyšuje bdelosť, pozornosť a produktivitu. Je skvelou voľbou ako oživiť domáce alebo iné stretnutia. Pozvite svojich známych a masér Vás navštívi aj so špeciálnou prenosnou masážnou stoličkou. Táto masáž trvá iba 10 až 30 minút, čiže je vhodná pre vyšší počet ľudí a nevyžaduje žiadne súkromie, pretože sa vykonáva bez oleja cez oblečenie. Je uskutočnená na ergonomicky navrhnutej prenosnej stoličke. Sedíte s tvárou vpred, hlavou ponorenou do opierky.

Máte záujem aj o iný typ masáže? Kontaktujte nás.

 • klasická, antistresová, relaxačná, športová, zoštíhľujúca
 • liečebné terapie (akupresúra, reflexná terapia, bankovanie, zábaly…)
 • diagnostické metódy (reflexná, zónova, akabaneho test)
1Ep48mhPHoMJx5MnDCcAxT2PS1sgxPTRZa

1Ep48mhPHoMJx5MnDCcAxT2PS1sgxPTRZa

akceptujeme_minutky

 

Kontakty

Využívaním služieb podporujete naše aktivity a projekty!

CLOSE
CLOSE