Títo traja ťa nakopnú k zmene!

Predstavujeme osobnosti, ktoré menia seba a zároveň menia svet. Tomáš, Kateřina a Radko vám priblížia svoje nezvyčajné životné príbehy v Piešťanskom klube ŽiWell. Z každého z nich vyžaruje entuziazmus, energia, odhodlanie a sila. Sú živým dôkazom, že zmená je možná, keď človek maká na dosiahnutí svojho cieľa. Slobodný v práci, disfrutalistka a dj permakulturista vám ukážu svet zo svojho jedinečného uhla pohľadu.

Zmena: Tomáš Hajzler sa všetkým ospravedlňuje za neúčasť, na tejto Špirále vystúpia Katka Varhaník-Wildová a DJ Tager.

Prečo Špirála?

Väčšina veľkých osobností začala v malom, od seba, drobnými zmenami v návykoch denného života alebo neobvyklou činnosťou nad rámec obvyklých povinností a očakávaní okolia. Svojou vytrvalou a trpezlivou aktivitou ovplyvnili najskôr najbližšie prostredie. Keď je aktivita dlhodobá a prináša výsledky, hlavná myšlienka sa šíri ďalej a ďalej a vyžaruje do okolia. Tak, ako sa špirála rozrastá a zaberá stále väčší a väčší priestor, naberá na sile a rozširuje svoju pôsobnosť. Vyžaruje zmenu.

Ak chceme zmeniť svet, treba začať od seba.


thumb_75_bio_big
Tomáš Hajzler šíri osvetu v oblasti slobody a zodpovednosti v podnikaní a v práci, vydáva knihy, školí podnikateľov a manažérov viesť firmu tak, aby členovia tímu mohli rozvinúť svoje prirodzené danosti a talenty v prospech celku. Vynikajúci rečník, ktorý vie svoju tému podať jedinečným a pútavým spôsobom.katerina-perfil-800pxKateřina Varhaník-Wildová pestuje a vyrába si vlastné potraviny, žije striedavo v Čechách a v Španielsku, propaguje životný štýl disfrutalizmus, ktorého podstatou je dobré jedlo ako potrava tela, dobrý rozhovor ako potrava duše, svojpomoc a spolupráca s priateľmi ako nástroje na zníženie závislosti na peniazoch.

 


photo: reefeDJ Tager už viac ako dekádu zabáva davy svojim umením a miešaním hudby na festivaloch a podujatiach po celej Európe. Okrem toho sa venuje permakultúre, záhradníčeniu, kompostovaniu a očistným hladovkám. Za posledných niekoľko rokov prešiel intenzívnou sebapremenou a schudol niekoľko desiatok kíl. O svoje skúsenosti a vedomosti sa rád podelí aj s vami.

 

O špirále

Prednáškovo-diskusné stretnutia „Špirála: vyžarujeme zmenu si kladú za cieľ pravidelne predstaviť nezvyčajné osobnosti so silnými životnými príbehmi. V krátkych, ale pútavých vstupoch predstavia svoju hlavnú myšlienku a v otvorenej diskusii ich budete môcť osloviť so svojimi otázkami. Na začiatku každej zmeny je silná myšlienka.

 • Kedy: 23.6.2016 o 18:00
 • Kde: ŽiWell, Winterova 3, Piešťany
 • Vstupné 4 €

Kontakt:

victor_hugo

6 odpovedí na „Títo traja ťa nakopnú k zmene!“

  1. Život bez závislosti na peniazoch neznamená život bez peňazí. To máte ako s kávou, cukrom, čokoládou a inými podnetmi. Niekto ich používa s rozumom, niekto ich zneužíva alebo si na nich vytvorí závislosť.

   🙂

   1. Az na to, ze je hovadina hovorit o zbytocnosti penazi na platenej prednaske. To ste si mali na nu najst sponzora radsej.

 1. Hajzler nepropaguje aj „princíp magnetizmu“ ? Zmena programu ? 😉

   1. Takze ide o ezotericku prednasku, chapem. Vratane obezneho DJ Tagera, ktory bude hovorit o breatharianizme …

Nie je možné pridávať komentáre.