Ako nás podporiť?

Reagujte na naše akutálne potreby
Na tejto stránke priebežne aktualizujeme potreby nášho OZ, ktorých podporou prispejete k činnosti nášho združenia.

Staňte sa našim darcom alebo investorom


Podporiť sumou:Našu činnosť môžete podporiť jednorazovým darom alebo pravidelným príspevkom cez  dakujeme.sk   alebo cez PayPal. Alebo prevodom na náš bankový účet.

Číslo bankového účtu: 2924877020/1100
IBAN: SK10 1100 0000 0029 2487 7020
BIC (SWIFT): TATRSKBX
Variabilný symbol: IČO organizácie, príp. dátum narodenia v tvare DDMMRRRR
Podporte činnosť: V správe pre prijímateľa pri prevode uveďte “Dar” a vaše meno a priezvisko. Ak potrebujete vystaviť darovaciu zmluvu, kontaktujte nás, prosím.

bitcoin

Pošlite nám príspevok v Bitcoinoch!

1Ep48mhPHoMJx5MnDCcAxT2PS1sgxPTRZa


Staňte sa partnerom našich akcií
Ak ste firma, ponúkame vám partnerstvo pri organizovaní našich spoločenských podujatí. Ak máte záujem o partnerstvo či podporu, kontaktujte nás, prosím.

Vytvorme partnerstvo v spoločnom projekte
Ste organizácia alebo inštitúcia doma či v zahraničí? Oslovte nás ohľadom spoločného projektu, radi spolupracujeme na prospešných a zaujímavých projektoch a vytvárame synergie so spoľahlivými partnermi. Ak máte záujem o partnerstvo či spoluprácu v našich projektoch, neváhajte nás kontaktovať.

Nakúpte v našom eshope

Objednajte si naše služby
Ak ste organizácia alebo jednotlivec a potrebujete nejakú z našich služieb, oslovte nás pre spoluprácu. Radi nájdeme cesty k obojstranne naplňujúcej spolupráci.

Staňte sa členom Siete Dobra
Ak vás oslovuje činnosť nášho združenia, pridajte sa k nám. Každý z nás niečo vie a naše dvere sú otvorené všetkým prospešným myšlienkam a činom.

clenstvo


Podporte nás vo svojom závete

Váš majetok môže priniesť úžitok zmysluplným veciam, zahrňte nás do svojho dobročinného závetu. Takto môžete nechať pôsobiť svoj odkaz aj po Vašom odchode.

Podporte nás!

– ĎAKUJEME –