Bobrovská minisúťaž so Sieťou Dobra.

UPOZORNENIE: Súťaž je zrušená z dôvodu nízkeho záujmu.

header_sutaz

Nedávno sa na Internete objavila vtipná variácia na naše logo a my sme sa tejto zábavnej myšlienky chytili. 🙂 Preto vyhlasujeme tvorivú BOBROVSKÚ miniSÚŤAŽ s odmenou! Rád/rada sa hráš s grafickým softvérom, kreslíš ručne alebo akokoľvek inak tvoríš? Inšpiruje ťa spájanie dobrého? Zahraj sa s našim logom, nakresli alebo vytvor svoju jedinečnú predstavu o tom, čo v tebe myšlienka Siete Dobra vyvoláva. Zahraj si o niekoľko darčekov alebo drobné Bitcoiny.

sviet_do_bra

Remake z Internetu

Ako na to?

1. Stiahni si naše súčasné logo v rôznych formátoch alebo použi svoju fantáziu.

Kreativite sa medze nekladú!

2. Nemusí ísť iba o logo, namaľuj obraz, potlač na auto, slovnú hračku, fotku, video, šperk, uštrikuj sveter, zlož skladbu… Čokoľvek, čo v Tebe evokujú slovné spojenia: sieť dobra a spájanie dobrého.

Rob si srandu, preháňaj, vymýšľaj – hlavne prejav svoju tvorivosť!

3. Pošli nám svoju tvorbu mailom alebo pridaj na našu facebook stránku (a nezabudni zdieľať aj na tej svojej). Ručnú prácu odfotografuj a pošli elektronicky.

Do polnoci 10.12. 2013 budeme prijímať vaše výtvory. Následne vyberieme práce, čo sa nám najviac páčia a spustíme verejné hlasovanie, ktoré bude zastavené 23.12. 2013 o 23:59. Výsledky budú vyhlásené na Štedrý deň 24.12. 2013 a hráči dostanú svoje darčeky.

header_rekapitulujeme

Neklama

Čo bobré môžete vyhrať?

V hre sú 3 odmeny v podobe poukážok. Každá odmena je v hodnote zhruba 10 EUR.

  1. Poukážka (vo forme Minútok) na masáž zo Siete Dobra
  2. Poukážka na nákup v kníhkupectve Centrum Knihy
  3. Poukážka na konzumné v klube ŽiWell

 

 

Naštartuj svoju bObrovskú fantáziu a niečo bobré vytvor!

ziwell_logo     masaze_A3_poster     CentrumKnihy logo(Usporiadateľ si vyhradzuje právo na zmenu podmienok súťaže v prípade nepredvídaných okolností.)