Čo povedali o „vychytanej“ masáži?

veronika_altoff
Veronika Altoff – „hrbatá“ výtvarníčka
Taký pocit by som chcela stále, znovuzrodená!
miska
Michaela Vrábová – spolumajiteľka The Bridge – English Language Centre
Rýchle, efektívne, praktické.. presne ako potrebujem Po masáži som konečne mohla vystrieť chrbát bez toho aby som ho cítila. Úplne zázračne sa mi uvoľnili stuhnuté svaly. Silno odporúčam!

ingo
Vladimír – konateľ/manažér Webkomplex s.r.o.
Pekný spôsob ako sa účinne uvoľniť aj v strede pracovne vypätého dňa a ďalej pokračovať v práci. Doporučujem pre všetkých čo ich pracovným nástrojom je stolička a potrebujú odľahčiť túto záťaž. Ďakujem a odporúčam.
Denne sedím 8 a viac hodín za PC, Neprijemne bolesti v oblasti krížov a ramien sa začali ohlasovať. Masaz na stolicke mi pomohla uvolnit napatie v svaloch a dodala mi to cerstvu chi energiu..naozaj mi bolesti ustupili  sucasnee s masazou som zacala znova cvicit..takze som spokojna.
Daniela – mzdová účtovníčka
Denne sedím 8 a viac hodín za PC. Neprijemné bolesti v oblasti krížov a ramien sa začali ohlasovať. Masáž na stoličke mi pomohla uvoľniť napätie v svaloch a dodala mi čerstvú energiu. Bolesti mi ustúpili a po tejto masáži som začala znova cvičiť. Som spokojná.
mirets
Miroslav Hanečka – slobodný umelec.
Moja prvá skúsenosť s masážou bola práve u Ľubomíra. Takže nemôžem porovnávať, ale určite vám ju môžem doporučiť, pretože prvé slová ktoré ma po masáži napadli, boli: „Wau, to bolo super!“.

header_text