SuperFaktúra nám pomáha

Keďže v našom občianskom združení sa venujeme aj poskytovaniu služieb (masáže, ATM, videotvorba…) sme povinní túto činnosť riadne vykázať. Doteraz sme vďačne využívali riešenie spriatelenej firmy WAI, ale prevádzku ich produktu ukončujú. Preto sme museli nájsť iné riešenie, nemuseli sme chodiť ďaleko aby sme znovuobjavili SuperFaktúru.

Poskytujeme služby a fakturujume

Službu SuperFaktúra sme použili už v roku 2013 na našu historicky prvú vystavenú faktúru v občianskom združení. Bola to vtedy výnimka a dlhšie sme neposkytovali žiadne služby a ani sme to nemali v pláne. Následne sme v postupne rozvinuli poskytovanie služieb a v rámci partnerstva používali spokojné iný systém. Až do apríla tohto roku, keď bude úplne odstavený.

Nová služba, nové možnosti

Niektoré funkcie SuperFaktúry, ktoré v starom systéme neboli nám otvoria nové možnosti. Napríklad automatizovanie fakturáciu v eshope, ktorý máme v pláne znovu spustiť. Takisto ju použijme aj pre našu dcérsku firmu Digital Symbio, prostredníctvom ktorej prvádzkujeme automat na kryptomeny a takisto poskytujeme IT služby. Napríklad funkcia pravidelného vystavovania faktúr nám zjednoduší rutinné kažodomesačné klikanie.

Ďakujeme za podporu!

Požiadali sme firmu SuperFaktúra o podporu združenia formou zvýhodnených podmienok a na naše potešenie nám vyšli v ústrety. Týmto veľmi pekne ĎAKUJEME za celé združenie a budeme robiť všetko preto, aby sme naše ciele a poslanie napĺňali i naďalej.