Zdravie ako vedľajší efekt Života


Séria inšpiratívnych prednášok a diskusií je určená ľudom, ktorým záleží na ich fyzickom a psychickom zdraví. Dozvedia sa, ako môžu aktívne ovplyvniť stav svojho tela a rovnováhu mysle bez zbytočných výdavkov na lieky.

Povieme si, ako sa dá prakticky a s radosťou prispieť k vlastnému zdraviu a dopomôcť vyrovnanému životu. Na zdokumentovanom reálnom prípade uvidíte, ako sa dá svojpomocne vyliečiť z vážnej „neliečiteľnej“ choroby. Ukážeme si, aké možnosti máme v súčasnosti  a kam sa môžeme obrátiť so žiadosťou o pomoc. Nielen lekári, liečitelia a vonkajšie okolnosti vplývajú na naše zdravie, ale významne sa na tom môžeme podieľať aj sami.

Prednášajúci: Ľubomír Harmanovský

Povolaním IT špecialista, životný a myšlienkový experimentátor, vizionár, športovec, aktivista, jeden zo zakladajúcich členov združenia. Aktívnou zmenou životného štýlu dokázal vyliečiť svoje telo z neduhov tyreotoxikózy. O tieto skúsenosti sa s vami rád podelí!

Termíny prednášok budeme priebežne zverejňovať. V prípade záujmu o prednášku vo vašich priestoroch nás neváhajte kontaktovať.

  
Angažujme sa za svoje zdravie.